Anděl putti
zaskleno a rámováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 20. století
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 61,5 x 61,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč