Portrét muže
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 39 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč