Pohled na moře
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 60 cm, rámování: 76,5 x 90
Konec dražby: 21.08.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč