Na poli
signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 26,5 x 37 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč