49. Na cestě
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 34 x 44,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 17d 17h 30m 55s
Vyvolávací cena: 500 Kč