Pohled na Staré město
Signováno uprostřed dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 31,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 35 x 40,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč