Zátiší
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu razítko.
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 61,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč