Ryby, konvolut 2ks
Rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 16,5 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 18 x 25,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč