Rodina u krbu
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 39
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč