452. Stromový
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 14 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 18:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč