Stromy
na reversu razítko umělecké komise, signováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba
Šířka: 57 cm, výška: 41 cm, rámování: 49 x 61
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč