45. Portrét muže
Ve spodní části dírka v plátně, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:14 SELČ
Zbývá: 18d 8h 48m 1s
Vyvolávací cena: 500 Kč