Žena s nůší v krajině
Protržené plátno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 67,5 x 78,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč