Krajina s rybníkem
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 29,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 31 x 39,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč