Kopcovitá krajina - XXL Formát
volné plátno, signováno a datováno vpravo dole.
Technika: kombinovaná technika, materiál: uhel, barva, plátno
Šířka: 144,5 cm, výška: 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč