Lomnický štít
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 51
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč