Krajina s vodní plochou
signováno vlevo dole, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč