42. Chalupy
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 55 x 63 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:13 SELČ
Zbývá: 17d 8h 13m 43s
Vyvolávací cena: 300 Kč