Napajedlo
Signováno vpravo dole, rámováno, blondel rám.
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 64 x 55,5 pošk.
Konec dražby: 21.08.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč