Kaplička v horách
Rámováno ve zlaceném blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 24,5 x 30 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč