Dům u jezera
Signováno (C. A. Sandahl) a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1885
Šířka: 40,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 47 x 55
Konec dražby: 21.08.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč