390. Objetí
signováno a datováno vpravo dole, s autorským věnováním, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1982
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 29,5 x 34 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč