Portrét muže
signováno monogramem PL vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 35,5 x 27,5
Konec dražby: 09.09.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč