Na vesnici
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 59 cm, rámování: 82 x 123
Konec dražby: 21.08.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč