Chalupa u rybníka
Signováno vlevo dole (Berggren), rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 54 cm, rámování: 74 x 93
Konec dražby: 21.08.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč