369. 2ks grafik - Zelená krajina a ostrov
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 10/50, paspartováno, zaskleno a rámováno.
menší formát 9/30, rozměr: 7,5 x 7,5 / rám 14,5 x 19.
Technika: lept, datace: 1987
Šířka: 18 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 26 x 32,5 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč