Zátiší s květinami
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 90 cm, rámování: 99,5 x 79,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč