36. Na poli
Domalovaný tisk, signováno a datováno vlevo dole
Technika: tisk na kartonu, datace: 1979
Šířka: 54 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 68,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 17d 8h 30m 59s
Vyvolávací cena: 700 Kč