Březový háj
paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 58 x 67
Konec dražby: 21.08.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč