Na okraji vesnice
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 42 x 50,5
Konec dražby: 09.07.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč