Krávy na cestě
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 65 x 79
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč