Pasačka krav
signováno G. Meisfren vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 19. století
Šířka: 54 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 57 x 70
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč