33. Květiny ve váze
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1961
Šířka: 43,5 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 76 x 55
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 18d 8h 15m 58s
Vyvolávací cena: 500 Kč