32. Zrcadlení
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 17d 8h 15m 14s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč