32. Amfora
signováno vpravo dole
Šířka: 47 cm, výška: 64,5 cm, rámování: volné plátno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 18d 8h 35m 29s
Vyvolávací cena: 500 Kč