31. Strom u pole
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1903
Šířka: 28 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 59 x 44,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 18d 8h 38m 41s
Vyvolávací cena: 500 Kč