Na okraji lesa
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 64 x 54
Konec dražby: 03.06.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč