31. Muži u ohniště
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 20,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 19 x 25,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 17d 8h 9m 49s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč