Dívka s květinami
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 22,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 43 x 28,5
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 04.06.2024 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč