Krajina
signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 21,5 x 36
Konec dražby: 10.07.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč