Vzkříšení
Signováno vpravo dole, volně v paspartě.
Technika: kombinovaná technika, materiál: barva/papír
Šířka: 60 cm, výška: 85 cm, rámování: 106 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč