Horská krajina s jezerem
signováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 89 cm pošk.
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.07.2024 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč