Zátiší s květinami
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 62 cm, rámování: 85 x 73,5
Konec dražby: 10.07.2024 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč