Půlnoční krajina
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 52,5 x 60,5
Konec dražby: 03.06.2024 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč