Dívka
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 30 x 30
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 05.06.2024 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč