Strom v zimě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 36 x 46,5
Konec dražby: 03.06.2024 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč