Dívka u řeky
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 34,5 x 29
Konec dražby: 05.06.2024 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč