Květiny ve váze
nesignováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 63 cm, rámování: 74 x 57 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč