Máky ve váze
nesignováno, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 37 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 52 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč