Lidé v přírodě
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 22,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 49 x 43
Konec dražby: 05.06.2024 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč